· Likwidacja sklepu · Zamknij

Naszyjniki

Wyświetlanie 1–16 z 19 wyników

W sklepie THE PH znajdziesz piękne autorskie naszyjniki. Wszystkie z nich zostały starannie zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki oryginalnemu wzornictwu, każdy naszyjnik od THE PH nada Twojej kreacji oryginalnego sznytu, pozwoli Ci lepiej wyrazić siebie i podkreślić swój charakter. Naszyjniki zazwyczaj są częścią większej kolekcji, która zawiera także np. kolczyki czy bransoletki.

Dlaczego naszyjnik marki THE PH są wyjątkowe?

Chcemy aby nasza biżuteria mogła być z Tobą na co dzień, dlatego każdy nasz naszyjnik stanie na wysokości zadania w pracy, na spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi, na imprezie czy podczas ważnej uroczystości. Choć każdy z nich jest inny, to wszystkie świetnie się ze sobą komponują – możesz zestawiać i nosić kilka naszyjników jednocześnie i dobierać do nich dowolnie inne elementy naszej biżuterii. Masz już coś na oku? Długi, krótki, delikatny, mocniejszy – wybierz naszyjnik najbardziej w swoim stylu, a przekonasz się że będzie Twoją ozdobą przez lata.

Naszyjniki autorskie, dzięki którym wzbogacisz swoje kreacje

Niezawodnym sposobem urozmaicenia stroju od zawsze jest biżuteria, a jednymi z najchętniej wybieranych przez współczesne kobiety ozdobami są naszyjniki. Autorskie zwłaszcza, ponieważ wyróżniają się na tle masowych produkcji. W THE PH znajdziesz tylko i wyłącznie unikalną biżuterię, ponieważ wszystkie modele są wyrobami ręcznymi. Do projektowania ozdób podchodzimy z zaangażowaniem i wkładamy w nie całe serce! Naszyjniki autorskie z naszego katalogu to naprawdę niepowtarzalny design.

Wyświetlanie 1–16 z 19 wyników