· Likwidacja sklepu · Zamknij

O marce

THE PH to marka biżuterii autorskiej która od 2012 roku powstaje w pracowni w Szczecinie. Początkowo tworzenie biżuterii było jedynie zamiłowaniem jednej z założycielek, które szybko przerodziło się w sposób na życie. To właśnie pasja stała się głównym impulsem do powstania THE PH (wcześniej zwanego twojeph).

Marka stopniowo rozkwitała, a do zespołu dołączały kolejne osoby. Obecnie za sterami projektu stoją Magda i Kaja, które codziennie dbają o jego rozwój.

Jak powstaje biżuteria

W każdy egzemplarz biżuterii, który wykonujemy wkładamy całe serce <3. Dostępne w sprzedaży modele wyróżniają się oryginalnym, minimalistycznym wzornictwem i są tworzone ręcznie z dbałością o najdrobniejszy detal. Z roku na rok powstają nowe kolekcje a inspiracją do wielu z nich jest rodzinne miasto i miejski styl życia. Dbamy aby efekty naszej pracy miały staranną oprawę graficzną, bo “jeden obraz to tysiąc słów”.

Materiały z których powstaje biżuteria to w większości precyzyjnie dobrana stal szlachetna oraz kamienie naturalne. Wszystkie modele dostępne w ofercie można łączyć ze sobą w dowolne zestawy i stworzyć własną kompozycję… niepowtarzalną jak pH skóry.

 

„Tworzymy dla osób, które tak jak my chcą wyrażać siebie w indywidualny sposób”

Magda & Kaja